46 results in search
22 photos
904 Kingston Terrace Court St Charles MO 63301
$245,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,568
Days on Market: 83

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
3233 S Civic Green Way St Charles MO 63301
$259,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 91

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3213 Fleet Lane Unincorporated MO 63301
$282,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 864
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3135 Elm Street St Charles MO 63301
$285,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM,
5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
2904 Headland Drive St Charles MO 63301
$297,775
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,104
Days on Market: 1

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
404 Elmwood Drive St Charles MO 63301
$299,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,144
Days on Market: 2

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
12 Shimmering Lake Court #2A St Charles MO 63301
$300,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,552
Days on Market: 41

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
3168 Country Bluff Drive #38B St Charles MO 63301
$300,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,405
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
820 Treadway Avenue St Charles MO 63301
$315,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,288
Days on Market: 22

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
2824 Olde Greenwich Drive St Charles MO 63301
$319,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,621
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
618 N Benton Avenue St Charles MO 63301
$320,000
-$5,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,217
Days on Market: 9

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
3055 Devilla Trail #8B St Charles MO 63301
$325,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,751
Days on Market: 36

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
11 Elmwood Place St Charles MO 63301
$329,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,436
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
12 N Trumbull Circle #31B St Charles MO 63301
$334,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,604
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
78 photos
24 Summit Pointe Court #4A St Charles MO 63301
$335,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,483
Days on Market: 30

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
2917 Mac Arthur Drive #30 St Charles MO 63301
$335,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,491
Days on Market: 0
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3257 Camp Street St Charles MO 63301
$340,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 1

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
329 Gullane Drive St Charles MO 63301
$359,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,446
Days on Market: 0
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
299 Glasgow Drive St Charles MO 63301
$359,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,494
Days on Market: 0
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
304 Gullane Drive St Charles MO 63301
$389,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 9

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
315 Glasgow Drive St Charles MO 63301
$395,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,453
Days on Market: 0
Open: 5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
3204 Rue Royale Way St Charles MO 63301
$399,900
Beds: 2
Baths: 4
Sq Ft: 1,616
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
906 Palisades Circle St Charles MO 63301
$400,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,522
Days on Market: 5

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
135 Prairie Vista Court St Charles MO 63301
$424,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,522
Days on Market: 6

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
3204 Pirogue Street St Charles MO 63301
$425,000
-$14,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3009 Harpool Street St Charles MO 63301
$439,000
-$10,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,132
Days on Market: 56

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
22 Huntington Parkway St Charles MO 63301
$449,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,792
Days on Market: 4

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
730 Palisades Drive St Charles MO 63301
$470,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,544
Days on Market: 17

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
3626 Hempstead Street St Charles MO 63301
$489,000
-$5,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,180
Days on Market: 67
Open: 5/14/26 5 PM - 7 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
3456 Harbor Crossing Drive St Charles MO 63301
$489,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,780
Days on Market: 34

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment