52 results in search
2 photos
506 Aldergate Street Farmington MO 63640
$99,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,560
Days on Market: 173

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
300 Casey Road Farmington MO 63640
$175,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 88

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
625 Warren Street Farmington MO 63640
$199,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,290
Days on Market: 22

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1303 Knob Lick Road Farmington MO 63640
$209,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,467
Days on Market: 57

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
604 Maple Street Farmington MO 63640
$210,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,972
Days on Market: 12

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
1560 Highway H Farmington MO 63640
$219,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,856
Days on Market: 64

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
501 Taylor Avenue Farmington MO 63640
$219,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,174
Days on Market: 39

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
411 Center Street Farmington MO 63640
$235,000
-$5,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,833
Days on Market: 60

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
506 Yosemite Street Farmington MO 63640
$240,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,626
Days on Market: 48

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
404 Helber Drive Farmington MO 63640
$244,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 177

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
2931 Brune Road Farmington MO 63640
$245,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,340
Days on Market: 36

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
524 North Street Farmington MO 63640
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,869
Days on Market: 129

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
203 Boyce Street Farmington MO 63640
$259,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,938
Days on Market: 0

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
3327 Burton Road Farmington MO 63640
$270,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 31

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
70 photos
17 Airline Drive Farmington MO 63640
$284,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,068
Days on Market: 10

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
No Address Listed Farmington MO 63640
$285,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,316
Days on Market: 19

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
618 Ann Street Farmington MO 63640
$299,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,124
Days on Market: 19

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
2692 Wycliff Drive Farmington MO 63640
$309,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,652
Days on Market: 38

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
9262 AA Route Farmington MO 63640
$319,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,462
Days on Market: 206

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
1450 Fox Glove Farmington MO 63640
$330,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,597
Days on Market: 25

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
534 Sequoia Street Farmington MO 63640
$334,900
-$5,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,690
Days on Market: 100

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
447 Redwood Drive Farmington MO 63640
$335,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 39

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
6229 State Highway 32 Farmington MO 63640
$339,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 83

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
200 Lisa Drive Farmington MO 63640
$364,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,296
Days on Market: 137

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
718 Deerfield Lane Farmington MO 63640
$375,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,706
Days on Market: 55

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
620 Braning Drive Farmington MO 63640
$375,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,713
Days on Market: 23

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
3400 Denman Road Farmington MO 63640
$424,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,204
Days on Market: 147

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
2775 Old Fredericktown Road Farmington MO 63640
$424,900
-$15,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,936
Days on Market: 43

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
726 Deerfield Lane Farmington MO 63640
$444,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,765
Days on Market: 153

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
18 Winchester Road Farmington MO 63640
$453,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,355
Days on Market: 66

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment