200 results in search
58 photos
4 Grayson Ridge Drive Washington MO 63090
$2,900 / mo
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 9

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
1980 Highway N Pacific MO 63069
$100,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,018
Days on Market: 44
Open: 5/24/26 12 PM - 2 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
31 Sauk Court Sullivan MO 63080
$115,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 68

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
2899 Highway K St Clair MO 63077
$116,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 1

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
914 S Walnut Street Gerald MO 63037
$138,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,064
Days on Market: 37

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
7951 Elmont Road Sullivan MO 63080
$159,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,315
Days on Market: 127

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
200 Orchard Street New Haven MO 63068
$159,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,766
Days on Market: 0

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
436 E Canaan Road Gerald MO 63037
$169,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,653
Days on Market: 55

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1450 Elmont Road Sullivan MO 63080
$169,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,493
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
410 S Oak Street Union MO 63084
$174,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 33

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
4439 Highway 47 Lonedell MO 63060
$174,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,715
Days on Market: 12

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
7798 Highway Ff Highway Grubville MO 63041
$179,900
-$40,100
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 54

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
765 N Main Street St Clair MO 63077
$189,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
26 Rabbit Trail Drive Washington MO 63090
$194,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 910
Days on Market: 22

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
7754 Liberty School Road Leslie MO 63056
$205,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,182
Days on Market: 11

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
3780 Sunset Drive Pacific MO 63069
$210,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,120
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
305 Williams Street Washington MO 63090
$225,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,518
Days on Market: 107

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1310 E 6th Street Washington MO 63090
$239,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 37

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
736 Angelina Lane Robertsville MO 63072
$239,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,128
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
10 Dogwood Drive St Clair MO 63077
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,262