47 results in search
9 photos
550 Bland Avenue Lebanon MO 65536
$69,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,003
Days on Market: 27

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
435 N Jackson Avenue Lebanon MO 65536
$152,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 924
Days on Market: 25

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
411 E COMMERCIAL Street Lebanon MO 65536
$174,900
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 2,964
Days on Market: 418

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
387 Harrison Avenue Lebanon MO 65536
$199,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,066
Days on Market: 51

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1129 Lacy Drive Lebanon MO 65536
$205,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,210
Days on Market: 37

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
22781-A Route 66 Lebanon MO 65536
$215,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,401
Days on Market: 89

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
25042 Monaco Lane Lebanon MO 65536
$229,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,648
Days on Market: 89

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
35959 Highway D Eldridge MO 65463
$234,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,620
Days on Market: 226

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
12831 Highway 64 Lebanon MO 65536
$250,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 31

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
91 photos
285 Ash Street Lebanon MO 65536
$260,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,672
Days on Market: 23

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
71 photos
16505 Vintage Drive Falcon MO 65470
$275,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 784
Days on Market: 123

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
22762 Post Oak Lane Lebanon MO 65536
$284,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,072
Days on Market: 44

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
10498 Highway Z Falcon MO 65470
$289,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,976
Days on Market: 89

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
30421 Peach Blossom Lane Lebanon MO 65536
$295,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,552
Days on Market: 46

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
2100 Emmy Avenue Lebanon MO 65536
$299,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,510
Days on Market: 5

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
909 Daytona Drive Lebanon MO 65536
$309,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,225
Days on Market: 46

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
29421 Highway AA Lebanon MO 65536
$339,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,394
Days on Market: 4

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1800 & 1806 Jaden Drive Lebanon MO 65536
$340,000
-$9,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,260
Days on Market: 130

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
836 Stella Street Lebanon MO 65536
$349,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,130
Days on Market: 128

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
2206 Cherry Blossom Cir. Circle Lebanon MO 65536
$364,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,614
Days on Market: 56

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
951 W ELM Lebanon MO 65536
$389,900
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 3,770
Days on Market: 516

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
34990 S Highway 133 Richland MO 65556
$398,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 1,984
Days on Market: 248

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
20150 SW OAKWOOD Drive Lebanon MO 65536
$398,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,762
Days on Market: 59

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
22801 Sunshine Lane Lebanon MO 65536
$399,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 47

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
25421 Hideaway Lane Lebanon MO 65536
$400,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,619
Days on Market: 122

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
32262 Highway Ac Lebanon MO 65536
$405,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,430
Days on Market: 78

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
24057 E Cedar Point Road Lebanon MO 65536
$489,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,084
Days on Market: 12

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
85 photos
31337 Hudson Road Lebanon MO 65536
$489,999
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,956
Days on Market: 39

Updated 1 Minutes Ago