117 results in search
16 photos
11015 Golf Crest Drive St Louis MO 63126
$1,970 / mo
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 864
Days on Market: 63

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
4562 Tauneybrook St Louis MO 63128
$2,750 / mo
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,632
Days on Market: 3

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
12932 Sunset Bluff Court St Louis MO 63127
$10,000 / mo
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,533
Days on Market: 84

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
11922 Gravois Road #15 St Louis MO 63127
$92,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 964
Days on Market: 3

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
10117 Sakura Drive #F St Louis MO 63128
$134,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 984
Days on Market: 118

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
8720 Brookview Drive Crestwood MO 63126
$150,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,148
Days on Market: 1
Open: 5/31/26 12 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
10971 Carroll Wood Way #1 Unincorporated MO 63128
$155,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,074
Days on Market: 26

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
10819 Carroll Wood Way Unincorporated MO 63128
$168,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,482
Days on Market: 206

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
11212 Gravois Road #202 Sappington MO 63126
$169,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,016
Days on Market: 41
Open: 5/24/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
12587 Chardin Place #4 St Louis MO 63128
$187,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,154
Days on Market: 20

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1027 Leawood Drive St Louis MO 63126
$189,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 944
Days on Market: 14

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
10017 Chardin Way #3 St Louis MO 63128
$195,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,144
Days on Market: 22

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
12574 Chardin Place #4 St Louis MO 63128
$199,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,154
Days on Market: 35

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
11200 Fawnway Drive St Louis MO 63126
$239,900
-$10,100
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,210
Days on Market: 28

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
11366 Ranger Drive St Louis MO 63128
$250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 864
Days on Market: 4

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
11048 Ridge Forest Court St Louis MO 63126
$250,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,120
Days on Market: 4

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
11141 Pine Forest Drive St Louis MO 63126
$255,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 960
Days on Market: 8

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
10835 Mallory Drive St Louis MO 63123
$259,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 24

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
9443 High Hill Court St Louis MO 63126
$260,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 890
Days on Market: 0

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
11236 Marley Drive St Louis MO 63123
$261,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 963
Days on Market: 5

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
10814 Vargas Drive St Louis MO 63123
$265,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 864
Days on Market: 0

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
9700 Antigo Drive Green Park MO 63123
$269,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,087
Days on Market: 1

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
10433 Leitrim Drive St Louis MO 63123
$275,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 2

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
10808 Three Court Drive St Louis MO 63123
$285,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,221
Days on Market: 1

Updated 2 Minutes Ago