66 results in search
30 photos
22985 Reporter Road Waynesville MO 65583
$145,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 5

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
22725 Harlan Lane St Robert MO 65584
$154,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,536
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
203 Bell Avenue Waynesville MO 65583
$190,000
-$4,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,745
Days on Market: 44

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
290 Carmel Valley Way #C St Robert MO 65584
$195,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,053
Days on Market: 38

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
1401 Hull Valley Drive Waynesville MO 65583
$198,000
-$2,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 54

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
295 Carmel Valley Way St Robert MO 65584
$220,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,270
Days on Market: 2

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
20834 Hibbett Rd Road St Robert MO 65584
$220,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,311
Days on Market: 5

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
407 N Highway 17 Waynesville MO 65583
$225,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,456
Days on Market: 118

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
20826 Hibbett Road St Robert MO 65584
$230,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 34

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
21930 Lafayette Road Waynesville MO 65583
$230,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,705
Days on Market: 13

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
20937 Hansen Road St Robert MO 65584
$239,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,630
Days on Market: 19

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
19758 Stirrup Lane Waynesville MO 65583
$240,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
126 Hickory Valley Road St Robert MO 65584
$250,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,310
Days on Market: 53

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
21680 N Horizonway St Robert MO 65584
$255,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,642
Days on Market: 58

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
16860 Lensman Road St Robert MO 65584
$255,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,320
Days on Market: 6

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
13446 Highway Z St Robert MO 65584
$258,400
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,827
Days on Market: 157

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
20846 Hibbett Road St Robert MO 65584
$259,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,434
Days on Market: 7

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
20715 Hiltner Lane St Robert MO 65584
$260,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,356
Days on Market: 200

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
15654 Tundra Street St Robert MO 65584
$265,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,491
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
110 Sawmill Road St Robert MO 65584
$265,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,436
Days on Market: 4

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
14275 Happy Drive Dixon MO 65459
$265,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 1,575
Days on Market: 7

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
19545 Lenox Lane Waynesville MO 65583
$265,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,160
Days on Market: 44

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
No Address Listed Waynesville MO 65583
$270,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,078
Days on Market: 9

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
146 Kale Court St Robert MO 65584
$274,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,547
Days on Market: 41

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
19731 Stirrup Lane Waynesville MO 65583
$275,500
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,020
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
101 Elliott Drive Waynesville MO 65583
$279,900
-$10,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,421
Days on Market: 21

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
139 SAWMILL Road St Robert MO 65584
$279,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,604
Days on Market: 35

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
15859 Tundra Street St Robert MO 65584
$280,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,396
Days on Market: 0

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
117 La Vista Drive Waynesville MO 65583
$282,500
-$2,500
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,362
Days on Market: 64

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
22130 Rhyme Lane Waynesville MO 65583
$285,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 58

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment