85 results in search
24 photos
56 Helena Court Wentzville MO 63385
$2,200 / mo
-$50
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,817
Days on Market: 65

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
483 Honeysuckle Creek Dr. Drive Wentzville MO 63385
$2,200 / mo
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
25 Ramblewood Court Wentzville MO 63385
$2,550 / mo
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,815
Days on Market: 2

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
204 Lewis Street Wentzville MO 63385
$265,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,088
Days on Market: 5

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
809 Corey Court Wentzville MO 63385
$279,999
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,394
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
25 Ramblewood Court Wentzville MO 63385
$324,900
-$5,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,815
Days on Market: 28

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
226 Destiny Court Wentzville MO 63385
$325,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1031 Glengarry Drive Wentzville MO 63385
$329,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,372
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
616 Stone Bend Trail Wentzville MO 63385
$345,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,412
Days on Market: 10

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
5409 Delaney Drive Wentzville MO 63385
$349,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,440
Days on Market: 2

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
58 Lauer Court Wentzville MO 63385
$354,900
-$11,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,892
Days on Market: 47

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
205 Pecan Bluffs Drive Wentzville MO 63385
$359,900
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,006
Days on Market: 5

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
113 Peruque Estates Lane Wentzville MO 63385
$370,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 21

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
157 Choctaw Drive Wentzville MO 63385
$375,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,526
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
911 Pittsburg Landing Drive Wentzville MO 63385
$375,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,281
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
458 Fox Den Lane Wentzville MO 63385
$375,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,151
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
703 Timber Oaks Drive Wentzville MO 63385
$379,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,576
Days on Market: 18

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
119 Albany Manor Drive Wentzville MO 63385
$385,000
-$8,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 62

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
3806 Bedford Pointe Drive Wentzville MO 63385
$395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,533
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
116 Village Glen Court Wentzville MO 63385
$395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,066
Days on Market: 6

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
704 Julia Elizabeth Drive Wentzville MO 63385
$399,000
-$16,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,538
Days on Market: 63

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
320 Race Horse Lane Wentzville MO 63385
$399,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,042
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
363 Rock Ridge Road Wentzville MO 63385
$399,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,095
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
106 Kelcross Drive Wentzville MO 63385
$399,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,226
Days on Market: 3

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
103 Emerald Isle Lane Wentzville MO 63385
$400,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,426
Days on Market: 5

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
1010 Wake Court Wentzville MO 63385
$400,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,462
Days on Market: 0
Open: 5/24/26 1 PM - 3 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
2180 Ebert Lane Wentzville MO 63385
$410,000
-$15,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,676
Days on Market: 17

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
49 Autumn Crest Court Wentzville MO 63385
$413,000
-$2,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,298
Days on Market: 26

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
405 Middleton Drive Wentzville MO 63385
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,383
Days on Market: 29

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
904 Indian Rock Court Wentzville MO 63385
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,966
Days on Market: 13

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment