74 results in search
26 photos
124 Geneva Cove Drive Innsbrook MO 63390
$209,900
-$5,100
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 600
Days on Market: 28

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
121 Crystal Lake Court Wright City MO 63390
$215,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 950
Days on Market: 0

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
603 Gandalf Lane Wright City MO 63390
$270,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
49 photos
77 Browning Drive Wright City MO 63390
$300,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,596
Days on Market: 20

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
30 Spring Hill Circle Wright City MO 63390
$309,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,220
Days on Market: 29

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
152 Geneva Cove Drive Innsbrook MO 63390
$319,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,280
Days on Market: 65

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
269 Wanderfern Woods Drive Innsbrook MO 63390
$325,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,246
Days on Market: 33

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
25274 S Lohman Road Wright City MO 63390
$325,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,962
Days on Market: 26

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
133 Wakefield Drive Wright City MO 63390
$325,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 1 PM - 3 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
128 Chelsea Court Wright City MO 63390
$330,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,427
Days on Market: 3

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
153 Quail Creek Drive Wright City MO 63390
$330,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 2

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
121 Bryan Ridge Drive Wright City MO 63390
$330,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,502
Days on Market: 3

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
424 Scheffborg Circle Drive Innsbrook MO 63390
$345,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 66

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
38 Deer Crossing Wright City MO 63390
$360,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 63

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
3006 Whispering Oak Bend #27-201 Wright City MO 63390
$361,900
$9,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,162
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
10866 Mulberry Drive Unincorporated MO 63348
$365,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,650
Days on Market: 19

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
294 E Wanderfern Circle Drive Innsbrook MO 63390
$375,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,256
Days on Market: 8

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
934 Woodlake Drive Innsbrook MO 63390
$375,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1
Days on Market: 1

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
92 photos
10206 Hawthorn Road Foristell MO 63348
$379,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,275
Days on Market: 21

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
10465 Village Lane Foristell MO 63348
$395,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,598
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 10 AM - 12 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
134 Geneva Cove Drive Innsbrook MO 63390
$399,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,150
Days on Market: 7

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
10714 Trenton Lane #TBB Foristell MO 63348
$411,490
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,634
Days on Market: 344

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
515 Mountain View Drive Wright City MO 63390
$419,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,394
Days on Market: 288

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1203 Whitetail Point Drive Innsbrook MO 63390
$425,000
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 57

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
417 Scheffborg Circle Drive Innsbrook MO 63390
$425,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,600
Days on Market: 48

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
29 Fox Run Drive Wright City MO 63390
$425,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,677
Days on Market: 4

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
933 Woodlake Drive Innsbrook MO 63390
$429,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 39

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
1004 Serenity Woods Drive Wright City MO 63390
$434,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,730
Days on Market: 37

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1551 Bliss Lake Drive Innsbrook MO 63390
$439,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 1,108
Days on Market: 71

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
10489 Walnut Lane Foristell MO 63348
$442,400
-$7,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,522
Days on Market: 41

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment