8 results in search
15 photos
10726 Glen Garry Road Unincorporated MO 63137
$79,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 927
Days on Market: 100

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
10718 Glen Garry Road St Louis MO 63137
$84,900
-$5,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 31

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
10746 Glen Garry Road St Louis MO 63137
$89,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 28

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
200 McAlpine Drive Unincorporated MO 63137
$90,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 927
Days on Market: 48

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
201 Roderick Drive St Louis MO 63137
$91,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 104

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
224 Roderick Drive St Louis MO 63137
$104,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 20

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
220 Roderick Drive St Louis MO 63137
$104,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 20

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
146 Roderick Drive St Louis MO 63137
$119,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 27

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment