173 results in search
8 photos
521 Alcove Avenue Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$82,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 53

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
255 Chambers #A Riverview MO 63137
$850 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 113

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
256 Coburg Drive St Louis MO 63137
$1,100 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 840
Days on Market: 7

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
10131 Cabot Drive Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$1,150 / mo
-$25
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 792
Days on Market: 22

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
10063 Northgate Drive Riverview MO 63137
$1,200 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,054
Days on Market: 26

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
437 Lancashire Road Unknown MO 63137
$1,250 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,082
Days on Market: 4

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
332 Banff Circle St Louis MO 63137
$1,300 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 854
Days on Market: 17

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
9720 Gloucester Drive Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$1,325 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 24

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
534 Alcove Avenue Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$1,350 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 996
Days on Market: 5

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1231 Odessa Drive St Louis MO 63137
$1,400 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 58

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
750 Kelvin Drive Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$1,400 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 5

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
452 Bluff Drive St Louis MO 63137
$1,500 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,260
Days on Market: 22

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
1255 Bosworth Drive Bellefontaine Nghbrs MO 63137
$1,575 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,071
Days on Market: 120

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
700 Spring Garden Riverview MO 63137
$7,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 47

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
122 Coburg Drive St Louis MO 63137
$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
256 Shepley Drive St Louis MO 63137
$15,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 854
Days on Market: 37

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
10612 Spring Garden Drive St Louis MO 63137
$22,000
-$6,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 873
Days on Market: 152

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
147 Monteith Circle St Louis MO 63137
$24,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 909
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
10624 Spring Garden Drive St Louis MO 63137
$24,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,001
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
10241 Unicorn Drive St Louis MO 63137
$25,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,284
Days on Market: 99

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
357 Adrian Drive St Louis MO 63137
$25,900
-$4,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 966
Days on Market: 24

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
9753 Lilac Drive St Louis MO 63137
$29,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 241

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
151 Brigadoon Circle St Louis MO 63137
$34,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 927
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
404 Lancashire Road St Louis MO 63137
$39,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,215
Days on Market: 12

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
356 Scenic Drive St Louis MO 63137
$39,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,252
Days on Market: 15

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
9831 Valley Drive Riverview MO 63137
$49,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 183

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
9835 Valley Drive Riverview MO 63137
$49,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 183

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
357 Fork Drive Riverview MO 63137
$49,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 30

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
244 Estridge Road St Louis MO 63137
$51,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 844
Days on Market: 81

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
10309 Durness Drive #1 St Louis MO 63137
$59,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 932
Days on Market: 8

Updated 12 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment