173 results in search
4 photos
907 S Warfel Street Salem MO 65560
$12,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
818 E 1st Street Salem MO 65560
$24,000
-$5,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 779
Days on Market: 85

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
20559 Highway 19 Cherryville MO 65560
$29,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 745
Days on Market: 227

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
652 Highway Ww Salem MO 65560
$30,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 345

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
Lots 12-17 County Road 4253 Salem MO 65560
$31,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 156

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
0 CR 3273 Unincorporated MO 65560
$32,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 122

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
813 E Jack Street Salem MO 65560
$35,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 775
Days on Market: 252

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
TBD County Road 5170 Salem MO 65560
$35,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 67

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
104 S Jackson Street Salem MO 65560
$39,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,266
Days on Market: 12

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
9 Shady Lane Salem MO 65560
$40,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 85

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
5 Acres COUNTY ROAD 4253 Salem MO 65560
$42,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 327

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
605 S Park Avenue Salem MO 65560
$47,250
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 700
Days on Market: 185

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
0 E Highway 32 Salem MO 65560