155 results in search
21 photos
1401 Wilderness Acres Festus MO 63028
$1,500 / mo
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,300
Days on Market: 17

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
130 Main Street Festus MO 63028
$1,795 / mo
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 137

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
2669 Frederick Road Festus MO 63028
$14,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 277

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
6803 Heather Drive Festus MO 63036
$25,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 257

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
707 Jerome Drive Festus MO 63028
$50,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 17

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
10980 Bailey School Road Festus MO 63028
$50,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 31

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
11651 Gamel Cemetery Road Festus MO 63028
$54,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 6

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
3076 Carron Road Festus MO 63028
$70,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 924
Days on Market: 85

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12970 Summit Hills Festus MO 63028
$74,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,140
Days on Market: 5

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
10 High Hill Lane Festus MO 63028
$81,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,216
Days on Market: 106

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
Lot 1-4 Victoria Road Festus MO 63028
$82,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
772 Mound Road Festus MO 63028
$84,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
11524 Ten Point Lane Festus MO 63028
$95,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 183

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
617 N 6th Street Festus MO 63028
$100,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,248
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
1 Lot Howe Crossing Festus MO 63028
$100,300
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
2 Lot Howe Crossing Festus MO 63028
$101,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
Lot 5-8 Victoria Road Festus MO 63028
$112,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
3688 Hillsboro Hematite Road Festus MO 63028
$120,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 14

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
13132 State Road Tt Festus MO 63028
$125,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,064
Days on Market: 100

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
Lot 9-12 Victoria Road Festus MO 63028
$125,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
4 Lot Howe Crossing Festus MO 63028
$128,300
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
212 N Adams Street Festus MO 63028
$135,000
-$4,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,116
Days on Market: 40

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
621 Westwood Drive S #A Festus MO 63028
$139,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,180
Days on Market: 42

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
809 Sanctuary Farms Ridge Road Festus MO 63028
$140,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
6 LOT Hematite Farms Road Festus MO 63028
$140,280
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
1 LOT Hematite Farms Road Festus MO 63028
$141,400
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
22 Hematite Farms Rd Festus MO 63028
$150,300
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 98

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
4 LOT Hematite Farms Road Festus MO 63028
$152,320
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
5 LOT Hematite Farms Road Festus MO 63028
$152,320
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 100

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
1112 N 3rd Street Festus MO 63028
$160,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,032
Days on Market: 1

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
Style
Subdivision
- Adams
- Alexander Heights 5 Phs 1
- Arthur Martin
- Ashford Place 01
- Bailey Station 02
- Bailey Station 04
- Bailey Station 18