143 results in search
9 photos
Tract 2 Cleavesville Road Bland MO 65014
$2,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
Tract 3 Cleavesville Road Bland MO 65014
$2,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
Tract 4 Cleavesville Road Bland MO 65014
$2,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
0 Lot #316 Villa Vista Drive Owensville MO 65066
$5,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
300 Railroad Avenue Bland MO 65014
$8,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 696
Days on Market: 42

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
207 Colorado Avenue Bland MO 65014
$15,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 359

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
1000 W Link Street Owensville MO 65066
$16,000
-$2,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 99

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
209 N Victor Street Bland MO 65014
$18,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 179

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
328 W 10th Street Hermann MO 65041
$25,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 1,347
Days on Market: 10

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
Lots 58 & 60 E 9th Hermann MO 65041
$26,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 272

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
507 E Cherry Avenue Owensville MO 65066
$32,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 792
Days on Market: 210

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
1016 E SPRINGFIELD Road Owensville MO 65066
$35,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 499

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
0 E 12th Street E #Lot 4 Hermann MO 65041
$39,900
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 425

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
411 E 12TH Street Hermann MO 65041
$39,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 33

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
0 Krausetown Road Owensville MO 65066
$49,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 68

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
0 Krausetown Road Owensville MO 65066
$49,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 68

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
2117 Welch Drive Hermann MO 65041
$49,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 681
Days on Market: 5

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
No Address Listed Hermann MO 65041
$50,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 1

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
129 Oak Street Morrison MO 65061
$55,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,008
Days on Market: 159

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
2020 Choctaw Path Hermann MO 65041
$59,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 924
Days on Market: 260

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1336 Hartshorn Drive Hermann MO 65041
$69,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market: 116

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
410 Springfield Road Owensville MO 65066
$74,900
-$5,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 53

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
611 W Monroe Avenue Owensville MO 65066
$75,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 115
Days on Market: 39

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
710 Tomahawk Trail Hermann MO 65041
$75,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 608
Days on Market: 15

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
114 Oak Street Morrison MO 65061
$90,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 765
Days on Market: 194

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
0 Highway 19 Owensville MO 65066
$95,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
00 Elk Head Road Bland MO 65014
$99,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 71

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
0 HWY 28 Owensville MO 65066
$99,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 73

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
0 Hwy. 28 Owensville MO 65066
$99,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 317

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1084 Highway 100 Morrison MO 65061
$99,900
-$10,100
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 63

Updated 14 Minutes Ago