200 results in search
22 photos
4278 Chateau De Ville #D St Louis MO 63129
$1,295 / mo
-$55
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,025
Days on Market: 131

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
6905 Colonial Woods Drive #2 St Louis MO 63129
$1,450 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 868
Days on Market: 73

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
4334 Arrow Tree Dr #H St Louis MO 63128
$1,450 / mo
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 868
Days on Market: 9

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
3605 Tracey Rich Road #3D St Louis MO 63125
$1,500 / mo
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 972
Days on Market: 144

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
855 Patio Court St Louis MO 63129
$1,600 / mo
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,107
Days on Market: 0

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1662 Herault Place Unincorporated MO 63125
$1,795 / mo
-$100
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,536
Days on Market: 34

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
2231 Rosegarden Drive St Louis MO 63125
$2,100 / mo
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,306
Days on Market: 71

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
4001 Mitchford Drive Mehlville MO 63125
$2,400 / mo
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,288
Days on Market: 82

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
2336 Hempline Court St Louis MO 63129
$2,800 / mo
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,221
Days on Market: 34

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
2947 Meramar Drive St Louis MO 63129
$3,650 / mo
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 1,900
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
4309 Snelson Drive St Louis MO 63129
$6,000
-$1,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 30

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
4598 Lemay Ferry Road St Louis MO 63129
$24,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 49

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
9925 Bunker Hill Drive #F St Louis MO 63123
$72,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 666
Days on Market: 49

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
5766 Westphalia Lane #B St Louis MO 63129
$74,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 747
Days on Market: 38

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
2745 Westphalia Court #F Oakville MO 63129
$74,995
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 742
Days on Market: 205

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
1673 Herault Place #H St Louis MO 63125
$79,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 848
Days on Market: 21

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
1737 Herault Place #H St Louis MO 63125
$79,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 824
Days on Market: 22

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
2741 Westphalia Court #F St Louis MO 63129
$83,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 742
Days on Market: 28

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
2781 Blackforest Drive #B St Louis MO 63129
$89,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 718
Days on Market: 342

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
1718 Herault Place #B St Louis MO 63125
$89,900
-$15,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 824
Days on Market: 40

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1190 Calley Drive #C St Louis MO 63125
$95,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 876
Days on Market: 69

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
9047 Villaridge Court #A St Louis MO 63123
$96,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 666
Days on Market: 135

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
10031 Echoridge Lane #A Affton MO 63123
$98,500
-$1,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 666
Days on Market: 68

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
5220 Autumnwinds Drive Oakville MO 63129
$99,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 104

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
9924 Bunker Hill Drive #A St Louis MO 63123
$99,500
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 666
Days on Market: 48

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
4357 Tavistock Circle Oakville MO 63129
$100,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
1680 Herault Place #C St Louis MO 63125
$102,000
-$3,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 886
Days on Market: 48

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
1190 Calley Drive #B St Louis MO 63125
$105,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 876
Days on Market: 3

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1084 Mersey Bend Drive #D St Louis MO 63129
$105,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 682
Days on Market: 7

Updated 11 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
1673 Mayenne Court #D St Louis MO 63125
$107,000
-$1,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 908
Days on Market: 58

Updated 11 Minutes Ago