40 results in search
26 photos
700 702 Broadway Street Bellflower MO 63333
$35,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 902
Days on Market: 181

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
301 Main Street Middletown MO 63359
$40,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,938
Days on Market: 103

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
415 E Water Street Wellsville MO 63384
$54,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,749
Days on Market: 43

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
417 Lawrence Street Montgomery City MO 63361
$75,000
-$4,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 913
Days on Market: 31

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
409 N 2nd Street Wellsville MO 63384
$79,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,640
Days on Market: 32

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
103 N Cherry Middletown MO 63384
$103,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 414

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
704 E Mortimer Street New Florence MO 63363
$120,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 720
Days on Market: 4

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
252 Old Williamsburg Road Montgomery City MO 63361
$125,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,200
Days on Market: 162

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
302 E Walsh Street Montgomery City MO 63361
$125,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 2,025
Days on Market: 110

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
29 Lake Trail New Florence MO 63363
$129,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft:
Days on Market: 4

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
702 N Allen Street Montgomery City MO 63361
$130,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,317
Days on Market: 30

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
310 S Harper Street Montgomery City MO 63361
$135,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 875
Days on Market: 2

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
305 Cedar Avenue Jonesburg MO 63351
$169,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,263
Days on Market: 42

Updated 9 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
902 Elm Street Montgomery City MO 63361
$174,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 960
Days on Market: 2