55 results in search
1 photos
0 Susan Dr Ste Genevieve MO 63670
$4,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 329

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
14916 Lakeview Drive Ste Genevieve MO 63670
$13,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 62

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
0 Beach Ste Genevieve MO 63670
$18,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 274

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
12599 Maple Drive Ste Genevieve MO 63670
$19,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 904
Days on Market: 110

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
Lot 107A - Cedar Circle Drive Ste Genevieve MO 63670
$34,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 45

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$40,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$40,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
250 Ste Genevieve Drive Ste Genevieve MO 63670
$49,900
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 100
Days on Market: 685

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$65,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
11675 Billings Road Ste Genevieve MO 63670
$95,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 68

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
13486 Kitt Park Drive Ste Genevieve MO 63670
$99,900
-$20,100
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 668
Days on Market: 26

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
19050 Sikes Road Ste Genevieve MO 63670
$107,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 191

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
14607 Rock Cliff Drive Ste Genevieve MO 63670
$140,000
-$20,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 658
Days on Market: 189

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
399 N 4th Street Ste Genevieve MO 63670
$149,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 706
Days on Market: 112

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
11106 Panther Ridge Ste Genevieve MO 63670
$159,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 759
Days on Market: 10

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
930 Ridgeway Street Ste Genevieve MO 63670
$164,000
-$1,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,222
Days on Market: 107

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
1240 Market Street Ste Genevieve MO 63670
$165,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,140
Days on Market: 10

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
52 Linn Drive Ste Genevieve MO 63670
$169,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,276
Days on Market: 120

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
230 Lahaye Street Ste Genevieve MO 63670
$175,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,922
Days on Market: 77

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
0 Lakeview Drive Ste Genevieve MO 63670
$175,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
170 Seraphin Street Ste Genevieve MO 63670
$179,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,310
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
640 N 3rd Street Ste Genevieve MO 63670
$184,500
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,106
Days on Market: 298

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
504 S 4th Street Ste Genevieve MO 63670
$187,900
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 3,160
Days on Market: 721

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
129 Blain Ste Genevieve MO 63670
$187,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,132
Days on Market: 147

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
13235 Lakeview Dr Ste Genevieve MO 63670
$189,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,145
Days on Market: 88

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
11961 Pocahontas Rd Ste Genevieve MO 63670
$206,000
-$14,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,468