102 results in search
1 photos
0 Susan Dr Ste Genevieve MO 63670
$4,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 333

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
6403 Cumberland French Village MO 63036
$10,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 73

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
14916 Lakeview Drive Ste Genevieve MO 63670
$13,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
0 Beach Ste Genevieve MO 63670
$18,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 278

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
0 Tall Pine Dr Unincorporated MO 63670
$19,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 55

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
12599 Maple Drive Ste Genevieve MO 63670
$19,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 904
Days on Market: 110

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
0 cedar circle Unincorporated MO 63670
$20,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 255

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
6803 Heather Drive Festus MO 63036
$25,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 255

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
8875 Victoria Lane French Village MO 63036
$29,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 120

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
Tract 2 Bidwell Creek Road Womack MO 63645
$29,400
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 7

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
Tract 1 Bidwell Creek Road Womack MO 63645
$32,450
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 23

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
Lot 107A - Cedar Circle Drive Ste Genevieve MO 63670
$34,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 49

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$40,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$40,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
Tract 3 Bidwell Creek Road Womack MO 63645
$49,500
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 23

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
10 photos
7604 State Highway 32 - Lot 1 Farmington MO 63640
$59,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
7604 State Highway 32 - Lot 2 Farmington MO 63640
$59,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
7604 State Highway 32 - Lot 3 Farmington MO 63640
$59,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
7604 State Highway 32 - Lot 4 Farmington MO 63640
$59,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
7604 State Highway 32 - Lot 5 Farmington MO 63640
$59,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 10

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
6719 Beechnut French Village MO 63036
$65,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 405

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
TBD Sunset Ste Genevieve MO 63670
$65,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 70

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
6786 Hyacinth French Village MO 63036
$75,000
-$4,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 43

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
11675 Billings Road Ste Genevieve MO 63670
$95,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 72

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
9694 Carron Road Bloomsdale MO 63627
$97,500
-$2,400
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,000
Days on Market: 328

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
13486 Kitt Park Drive Ste Genevieve MO 63670
$99,900
Beds: 1
Baths: 2
Sq Ft: 668
Days on Market: 30

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
19050 Sikes Road Ste Genevieve MO 63670
$107,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 191

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
0 Bidwell Creek Road Farmington MO 63645
$114,900
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 269

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
7599 Pine Tree Ln. Bloomsdale MO 63627
$119,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 3

Updated 13 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
6540 Ginny Lane French Village MO 63036
$124,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,102
Days on Market: 36

Updated 13 Minutes Ago